Czym zwalczyć czerwone krosty na żołędziu?

Witam, prosze o poważne odp. od ponad pol roku walcze z czerwonymi krostami na żoledziu jak i czerwonym napletkiem, stosowalem juz wiele srodkow ( clotrimazolum , pimafucort bedicort fucidin floxal detromecyne travocort undofen). z tabletek również fluconazole azytromycyne doxycyline bactrim cipronex xorimax urafuraginum biseptol, generalnie mam pol apteki na rozkladzie.. czy jest ktos kto mogł mi pomoc, chodzi mi o jakis konkretny lek . z gory dziekuje za odp :)

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej i najpewniej pobrania wycinka do oceny histopatologicznej nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacnzie co może być przyczyną Pańskich dolegliwośic. Pomóc może urolog lub lekarz dermatolog.

Lek. Tomasz Budlewski

bez obejrzenia tych zmian trudno udzielić porady. Proszę udać się do dermatologa wenerologa. być może zleci on badania i na ich podstawie dobierze lek.