Czynność napadowa licznych serii fal ostrych w badaniu EEG

Witam. Proszę o interpretację badania EEG głowy: Czynność napadowa licznych serii fal ostrych oraz fal wolnych theta w odprowadzeniach ciemieniowych i centralno-ciemieniowych po stronie prawej. Czynność podstawowa zapisu o prawidłowej konfiguracji przestrzennej. Pozdrawiam i dziękuję.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Aby trafnie zinterpretować wyniki trzeba znać dolegliwości pacjenta, zbadać go i zebrać dokładny wywiad. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl