Czynność podstawowa w tylnych odprowadzeniach dość regularna

Czynność podstawowa w tylnych odprowadzeniach dość regularna , obfita 10HZ o ampl do 40 uV. R.z. wyrażona. Obfita szybka czynność niskonapięciowa obecna w okolicach przednich, HW.FS nie wpływają na zapis. PYTANIE; Czy na podstawie tego wyniku można jednoznacznie stwierdzić ,ze pacjent jest zdrowy , nie wymaga leczenia lub odwrotnie jest chory i podlega leczeniu , jakiemu? Dla informacji podaje ,że badanie wykonano w dniu 23.06.2014r podczas pobytu pacjenta w szpitalu na oddzoale neurologii

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badania można interpretować tylko i wyłącznie w oparciu o badanie kliniczne. Dlatego też niestety odpowiedź na Pani pytanie nie jest możliwa przez internet.