Czynność podstawowa złożona z czynności alfa o częstotliwości 11-12 hz o ampl. do 25uV zmieszanej z obfitą czynnością beta

Witam, proszę o interpretacj e badania eeg: badanie w czuwaniu. Czynność podstawowa złożona z czynności alfa o częstotliwości 11-12 hz o ampl. do 25uV zmieszanej z obfitą czynnością beta. RZ obecna. na tym tle w ok. skroniowej lewej rejestruje się pojedyncze i w grupach fale ostre oraz serie uogólnionych polimorficznych fal ok 9Hz. HW i FS bez wpływu na zapis. zapis ze zmianami napadowymi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania EEG powinien być oceniony przez lekarza neurologa w oparciu o aktualny stan kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza zlecającego wykonanie badania.