Czyrak na bliźnie po usunięciu mięśniaków

Witam, W 2014 r, miałam operacje brzuszna usuniecia miesniaków. Wszystko niby sie dobrze zagoilo i nie bylo powiklań, ale od pewnego momentu (trwa to juz z rok) ciagle odnawia mi sie na szwie cos jak czyrak, kiedy peka wydobywa sie z tego ropa, krew. Zagoi sie i za miesiac albo i szybciej znowu to samo. Co to może być? pozdrawiam A.

Witam , trudno jest mi na odległość , nie znając przebiegu ani efektu końcowego operacji oraz stanu aktualnego, powiedzieć co może być przyczyną Pani dolegliwości! Proponuję koniecznie zgłosić się do operatora , gdy objawy będą nasilone!!! z.żurawski