Czyraki na pośladkach, problem z poziomem cukru we krwi a słaba odporność

Mam 30 lat , jestem Mezczyzna i mam czyraki na pośladkach .Mam również problem z poziomem cukru we krwi oraz mam schodzaca skore na dłoniach .Czytalem ze to od poziomu cukru i przez to słabej odporności .Czy powinienem wziasc jakies zastrzyki uodparniające oraz isc do dietetyka?

Witam serdecznie. Jeśli ma Pan problemy z wahaniami poziomu glukozy we krwi, czy nawet cukrzycę zmiany skórne nie mają szans się wygoić. Zdecydowanie powinien Pan zacząć się kontrolować. Proponuję zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego, który po zbadaniu poziomu glukozy na czczo, ewentualnie obejrzenia zapisków z Pana pomiarów zdecyduje o dalszym postępowaniu - wdrożeniu odpowiedniego leczenia, wizycie u diabetologa lub dietetyka.

Witam,
potrzebna będzie wizyta u dermatologa.
Proponuję:
1. ribomunyl
lub
2. polivaccinum mite
oraz
1. antybiotykoterapię ropni
lub
2. izotretynoinę
Pozdrawiam