Czyszczenie posadzki a bolesność głowy

witam potrzebuje pomocy bo nie wiem co się dzieje dziś myłam płytki z bardzo dużą ilością proszku do prania i wodą nie miałam otwartego okna teraz bardzo boli mnie głowa jest mi nie dobrze i czuje się słabo czy to przez ten proszek

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, że dozzło do zatrucia parami środków chemicznych. Prosze zgłosić się wraz z opakowaniem do izby przyjęć najbliższego szpitala.

Lek. Tomasz Budlewski

możliwe. Jeżeli objawy się utrzymują konieczna jest wizyta u lekarza.