Czyszczenie zatkanego ucha

Mam problem, tydzień temu gdy czyściłem uszy patyczkiem poczułem ból. Od tamtego momentu czuje jakbym miał zatkane ucho. Wczoraj podczas kompieli do ucha wpłyneło mi troche wody i zatkało je jeszcze bardziej. Co mam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

udac się do lekarza laryngologa,. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.