Czytanie w myślach i bycie obserwowanym przez innych ludzi

Od jakiś kilku lat mam tak że mam uczucie jak by ktoś mnie obserwował i jak by wszyscy czytali mi w myślach ( ale wiem że to głupie i tak nie jest ale tak mam ) wiec czasem jak sobie o czymś pomyśle to tak jak bym sama przed sobą sie tłumaczyła a te tłumaczenia sa do innych . Nie potrafie już z tym tak żyć ciągły mętlik jak by wemnie były 2 osoby mam tak od małego ale teraz nie mam sił z tym żyć . Przepraszam za błędy .

Z Pani opisu wynika, że od dłuższego czasu przeżywa Pani napięcie i lęk.
Trudno na podstawie kilku zdań określić przyczyny Pani odczuć. Najlepiej byłoby skonsultować się z psychologiem, porozmawiać o tym, co się z Panią dzieje, od jakiego czasu, z jaką intensywnością.
Razem będziecie mogli określić, czy Pani stan jest efektem nieprawidłowej pracy mózgu, czy wiąże się z Pani trudnościami psychicznymi, wewnętrznym nastawieniem do siebie i innych ludzi.
Pisze Pani o braku siły do życia, zapewne jest Pani wyczerpana tym, co się w Pani dzieje. Warto to uporządkować. Proszę nie czekać dłużej, tylko skorzystać z pomocy specjalisty.

Konieczna jest wizyta u psychoterapeuty. Męczy się Pani, a funkcjonowanie jest utrudnione. Proszę umówić się na wizytę u psychoiterapeuty i może równolegle u psychiatry. W dzisijszych czasch warto korzystać z dostępnych form pomocy. Nie jest Pani sama z problemem.