Czyto grzybica penisa? Wysypka na żołędziu

Witam! Mam 26 lat i obserwuję u siebie dziwną wysypkę na żołędziu, która piecze i czasem swędzi. Gdy dotykam zmienione chorobowo miejsca, to odczuwam lekki ból, a żołądź staje się kleisty, jak po zastosowaniu maści na grzybice. Objawy te czasem ustępują lub są łagodniejsze - mniej piecze i swędzi. Czy to grzybica? Załączam fotografię, by ułatwić odpowiedź na moje pytanie http://a.imageshack.us/img688/3747/1000879a.jpg

26 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety załączone zdjęcie się nie otwiera. Opisane przez Pana symptomy mogą sugerować objawy grzybicy, ale mogą być również spowodowane przez inne patogeny, może również wynikać ze zmian uczuleniowych.

Najlepiej udać się do dermatologa, który jeżeli będzie taka potrzeba zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.