D-dimery podwyżej 1000

D-dimery podwyżej 1000. Witam. 3 dni temu wróciłam z wakacji. Jechaliśmy ponad 1500 km samochodem w jeden dzień (postoje krótkie były). Ponieważ zaczęłam brać antykoncepcję hormonalna lekarz zalecił zrobienie badań ma m.inn ddimery i INR. Z wyników wyszło ze DDimery wyszły ponad 1000 zaś INR jest w normie. Dodam ze brałam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych bez przerwy a mam je zapisane ze względu na endometriozę. Czy wyniki sa w normie?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podanai norm nie mozna sie wypowiedzieć. przy podwyzsszonym wyniku lepiej zglosic się na SOR.