Daktarin a świąd skóry

Witam, stosuje daktarin na skore glowy, w skutkach ubocznych rzeczywiscie jest napisane o swiadze, lecz czy wowczas moglby dotyczyc calego ciala czy tylko glowy???

Witam serdecznie. Świąd i uczucie pieczenie może dotyczyć całego ciała. Oczywiście zwykle jest to skóra na, którą zastosowano preparat ale nie jest to reguła.