Dalekowzroczność a praca przy kasie

Mam dalekowzrocznosc pracuje jako kasjerka ale strasznie bola mnie oczy i glowa od patrzenia w monitor.Obraz sie rozmazuje.Czy moge uzyskac zaswiadczenie od lekarza ze nie powinnam siedziec na kasie.

Ukończyła Pani 41 lat, wymaga Pani korekty do bliży. W tym celu udajemy się do zakładowego lekarza, następnie do okulisty, robimy badania okresowe do stanowiska kasjer. Pozdrawiam