Dalsze leczenie przy zrostach po laparoskopii
Zrosty po laparoskopii W maju tego roku przeszłam zabieg laparoskopii i usunięcia prawego jajowodu, powodem była ciąża pozamaciczna (mam 32 lata, to była pierwsza ciąża). Planuję starania o kolejną. W ostatnim opisie z USG (sierpień br.) jest informacja, że lewy jajnik jest położony blisko macicy. Jakie jest dalsze postępowanie w takiej sytuacji?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
bez poznania historii medycznej pacjentki co do wyniku nie mozna za bardzo sie wypowiedziec. prosze konieczine zglosic się do lekarza ginekologa.