Dalsze leczenie przy zrostach po laparoskopii

Zrosty po laparoskopii W maju tego roku przeszłam zabieg laparoskopii i usunięcia prawego jajowodu, powodem była ciąża pozamaciczna (mam 32 lata, to była pierwsza ciąża). Planuję starania o kolejną. W ostatnim opisie z USG (sierpień br.) jest informacja, że lewy jajnik jest położony blisko macicy. Jakie jest dalsze postępowanie w takiej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

bez poznania historii medycznej pacjentki co do wyniku nie mozna za bardzo sie wypowiedziec. prosze konieczine zglosic się do lekarza ginekologa.