Data miesiączki a ustalenie dnia zapłodnienia

Witam . Mam pytanie odnośnie zapłodnienia. Miesiączkę miałam 07.08.2013r skończyłam 13.08.2014r cykle mam co 28dni. Chciałabym się dowiedzieć kiedy doszło bądź kiedy mogło dojść do zapłodnienia ? i czy jest możliwość ze w ciąże zaszłam przed miesiączką?? JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE - DZIEŃ ZAPŁODNIENIA NAJBARDZIEJ MNIE INTERESUJE ...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Owulacja miała miejsce najprawdopodobniej ok. 20-21 sierpnia. Oznacza to że do zapłodnienia doszło w wyniku stosunku kilka dni przed lub w tych dniach. Na 100% nie mogło dojść do poczęcia dziecka przed miesiączką 07.08.13.