Data ostatniej miesiączki i tydzień ciąży

Moj pierwszy dzien okresu to 23 wrzesien, moje cykle nie sa regularne, wahaja sie id 27-34 dni ktory tydzien ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z ilością informacji które Pani podała i nieregularnymi cyklami bardzo ciężkie jest dokładne określenie tygodnia (dnia ciąży). Proszę udać się do ginekologa celem weryfikacji poprzez zebranie dokładnego wywiadu i wykonanie badania USG. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Koniec 5, początek 6 tygodnia ciąży.
Pozdrawiam