Data ostatniej miesiączki i wymiary płodu w USG a ustalenie ojcostwa

Szanowna Pani dr. dziewczyna twierdzi, że ostatni okres był od 21.03 - 25.03/2014 - 5 dni a 03-04 maja, 2014 t.j. 14-15 dnia cyklu miała miejsce owulacja i plamienie, uprawialiśmy seks tylko 11.04/2014 tj. 22 dnia cyklu wieczorem, 30.04.2014 nie dostała okresu, po 2 tyg. wyszło dodatnie HCG a13.05, 2014 zrobiliśmy USG i wielkość płodu była wtedy 4,5 mm, mam wątpliwości czy jestem ojcem, bo płód wyszedł trochę za duży, czy moje obawy są słuszne ? Uprzejmie proszę o odpowiedź bo nie śpię po nocach

Witaminy w ciąży

Szanowny Panie!

Różnice są minimalne-nie da się w 100% potwierdzić lub zanegować Pana ojcostwa.Niestety pozostają tylko badania genetyczne n ojcostwo.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka