Data poczęcia i ustalenie ojcostwa

Chciałabym znać datę poczęcia, ponieważ mam wątpliwości kto jest ojcem mojego dziecka. z OM wychodzi, ze termin porodu mam na 2,09. Z usg w 5 tyg wychodzi, że na 30,08 a z usg z 12 tyg wychodzi 2.09 Sex uprawiałam 4 oraz 11 grudnia 2013. Ostatnią miesiączkę miałam 26,11,2013. Moje cykle trwały jakieś 28-31 dni. Czy 7 dni różnicy wystarczy, aby być pewnym kto jest ojcem.

Szanowna Pani!

Różnica 7 dni jest zbyt mała,żeby wykluczyć lub potwierdzić ojcostwo.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka