Data zapłodnienia na podstawie daty porodu

Witam . Rok temu zaszłam w ciążę według badań prenatalnych wyszło że mój syn urodzi się 25 lipca i tak się stało ale dopiero 27 lipca . Czy do zapłodnienia mogło dość z 31 pazdziernika na 1 listopada ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Data porodu jest szacowana. Sam czas trwania ciąży jest cechą indywidualną dla kobiety. Zdecydowanie łatwiej będzie Pani ocenic kiedy mogło dojść do zapłodnienia na podstawie daty ostatniej miesiączki.