Data zapłodnienia na podstawie okresu

Witam mam pytanie czy możliwe jest wyliczenie w moim przypadku dokładnego dnia zapłodnienia tz okres mam regularnie ale od lipca nie koniecznie w lipcu miałam 31 w sierpniu 27 a we wrześniu 28 z moich wyliczeń okres w październiku miałam dostać na 15 Ale już go nie dostałam możecie mi pomóc wyliczyć dokładną datę zapłodnienia

Witaminy w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, niemożliwe jest obliczenie daty zapłodnienia z dokładnością co do dnia, zwłaszcza wobec nieregularnych okresów. Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że do zapłodnienia pomiędzy 12. a 16.10. Nie wiem skąd wzięły się wyliczenia 15.10?