Data zapłodnienia podana przez lekarza a poród

witam czy data podana zaplodnieniowa przez lekarza ma zwiazek z tym ze dziecko rodzi sie 2 tyg pozniej lub wczesniej prosze odpisac tylko tak lub nie bo nie zbyt zrozumialam odp specjalisty cz dzieci do 12 tyg rozwijaja sie tak samo a pozniej w swoim tepie ile sie moze pomylic gin w 6 tyg ciazyi10 chodzi o zaplo.. czy lekarz nie zobaczyl by 2 tyg ciazy ze jest wieksza czy beyahcg liczy od ostatniego okresu tygodnie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pytanie zadane jest tak chaotycznie, że nie wiadomo o co w nim chodzi. Proszę uściślić pytanie używając znaków interpunkcyjnych i tylko i wyłącznie oficjalnych skrótów używanych w języku polskim.