Daty stosunków i ustalenie ojcostwa

Nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka. 9 czerwca miałam normalny okres 25 czerwca współżyłam z kochankiem ale 22 i 29 czerwca współżyłam z moim mężem, 6 lipca dostałam normalną miesiączkę i to był ostatni okres. Dodam że 6 , 13 i 27 lipca współżyłam z mężem. 3 października na badaniach pranetarnych lekarz stwierdził wiek ciąży na 13 tygodni plus 5 dni. Kto jest ojcem mojego dziecka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy tak krótkich odstępach czasowych ustalenie ojcostwa przed rozwiązaniem może być niemożliwe. W razie wątpliwości proszę zasięgnąć porady ginekologa.