Dawka narkozy a wzrost i waga

Czy zbyt duża dawka narkozy może powodować takie komplikacje? Podałam zła wagę 60 kg zamiast 55 i zbyt duży wzrost 170 zamiast 168. Nie wiedziałam czym to może grozić i po co o to pytaja dali tylko formularz do wypelnienia. Po zabiegu zaczelam tracić czucie, dotytk temperatura ból itd. zaburzenia psychiczne się ppjawily, spadek inteligencji, oczy wyblakly i sa nieruchome twarz puchnie i się zmienia. Czy to narkoza mogla spowodowac?

Witam!
Proszę pani moja odpowiedź zależy od tego jaka była to operacja i jakie znieczulenie (ogólne czy przewodowe czyli potocznie mówiąc "w kręgosłup"). Pomyłka natomiast dotycząca wzrostu jest znikoma i prawie nie ma znaczenia przy wykonywaniu nawet procedur znieczulenia przewodowego (czyli w kręgosłup). Pomyłka przy wadze też jest naprawdę znikoma, bo taka pomyłka ma znaczenie tylko przy znieczulaniu małych dzieci, natomiast różnica 5 kg u dorosłych jest w zasadzie pomijalna. Natomiast znieczulenie znieczuleniu jest nierównym, a także trzeba brać pod uwagę indywidualną reakcję na znieczulenie - każdy znosi to inaczej i jeżeli są powikłania wynikające ze znieczulenia to każdy może je mieć zupełnie inne. Opisane przez panią objawy mogą mieć znaczenie przy znieczuleniu przewodowym, powtarzam mogą lecz nie muszą. Pełna odpowiedź może być dopiero po uściśleniu jaki to był zabieg i jakie znieczulenie, bo pomyłka zawarta w tych "złych" wartościach wg mnie nie miała znaczenia.