Dawkowanie leku Dewetiravetam

Biorę lewetiravetam w dawce tys 750. Na dobę. Wyczytalam ze powyżej 50 kg. Dawka 200- 300 na dobę zastanaeiam się czy nie biorę za małej dawki niestety mam ataki do 4-5 roku w ciągu roku. NIBY TO TAKI DOBRY LEK WIĘC CZEMU ATAKI WYSTEPUJA.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dawka ustalana jest indywidualnie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolna do lekarza prowadzącego.