Dawkowanie leku Estrofem i Duphaston

Dzień dobry. Choruję na PCOS i zażywam tabletki hormonalne . Dawkowanie tabletek wygląda tak, że Estrofem zaczynam brać od 5 dnia cyklu, natomiast Duphaston od 16 dc. Dziś jest 5 dc, zatem powinnam zażyć Estrofem. Pozostała mi ostatnia tabletka, a wizytę u lekarza mam w piątek (7 dc). Moje pytanie brzmi: co mam zrobić: wziąć dziś tę tabletkę czy jutro czy wcale? Bo nie mam tabletki na czwartek, a receptę dostanę ewentualnie w piątek. Dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Nie ma to większego znaczenia. Sugeruję następnym razem rozważnie planować swoje wizyty.

Pozdrawiam.