Dawkowanie leku Nasonex

Witam moja córka 5 lat ma alergiczny nieżyt nosa, dostała krople Nasonex raz dziennie po 1 kropli, niestety Alergolog nie powiedział jak długo go stosować, czy robić jakąś przerwę, niestety jest na urlopie, wiem że to silny lek proszę o pomoc, stosujemy go już 8dzień.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, lek należy stosować do ustania objawów, nie ma konieczności robienia przerwy. Jest to lek podawany miejscowo, więc jest bezpieczny.