Dawkowanie witaminy B12 u dzieci

Jestem mamą 3,5letnich trojaczków-chłopców. Podobno nie można przedawkować witB12 moje dzieci mają wyniki 1250, 1360 i 1400 wit B 12 we krwi. Dodam, iż oprócz tranu(eye q) nie stosuję suplementów diety. Dzieci są wcześniakami i do tej pory jednymi przewlekłymi schorzeniami u nim były inf. dróg moczowych. Skierowanie dostałam od psychiatry gdyż jeden z chłopców (z bliźniąt jednojajowych) miał podejrzenie o autyzm. Bardzo proszę o odp.( mam skierowanie do por.genetycznej i metabolicznej).

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza prowadzącego. Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć.