Decidua in statu inflammationis et villi chorioidei po łyżeczkowaniu

Witam, Czy mógłby Mi ktoś przetłumaczyć wynik badania patomorfologicznego po wylyzeczkowaniu jamy macicy ? "Decidua in statu inflammationis et villi chorioidei " Z góry serdecznie dziękuje .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to -doczesna i kosmki w stadium zapalnym.