Deficyt piramidowy lewostronny

Deficyt piramidowy lewostronny i wynik MR kręgosłupa lędź-krzy. Mam 36 lat i nawracającą rwę. Uczulenie na NLPZ, wit B6 i B12. Lordoza lędźwiowa spłycona;krążki m-k L4/5 i L5/S1 nieco odwodnione w odcinkach tylnych;drobne podłamania blaszek granicznych trzonów kręgów L1, L3 o typie guzków Shmorla;drobna wypuklina krążka m-k L5/S1 bez cech modelacji worka oponowego-w przedniej części kanału kręgowego rozwinięta tkanka tłuszczowa nadtwardówkowa;ostre ustawienie kości krzyżowej. Co dalej? gosia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty neurochirurga. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.