Degeneracja krążków międzykręgowych

Witam,Mam silne ciągłe bóle głowy, rwę barkową, bóle pleców. MRI wykazało degenerac. krążków międzykręg. Najbardziej zaniepokoił mnie zapis:w trzonie C7 ognisko podwyższonego sygnału o śr. 6mm - podejrzenie naczyniaka. C5-6 uwypuklenie tylnego obrysu krążka międzykr. w kier. kanału kręgowego na gł. ok. 4mm o cechach przepukliny pośrodkowo-obustronnej z modelowaniem przedniej pow. worka oponowego i korzeni nerw. w zachyłkach bocznych z redukcją rezerwy płynowej. Co to oznacza i co dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

W C7 -podejrzenie naczyniaka, C5-6 - podejrzenie przepukliny. Z tym badaniem proszę udać się do neurologa lub lekarza, który je zlecił i on po zebraniu wszystkich wiadomości "do kupy" zaleci dalsze postępowanie. Wskazania/przeciwskazania, odpowiednie zabiegi do rehabilitacji oraz leczenie farmakologiczne.