Dehydracja, zwężenie krążka międzykręgowego i zmiany zwyrodnieniowe w stawach miedzykręgowych

mam wynik z rezonasu co to znaczy na poziomie L/5 s/1dehydracja zwężenie krążka międzykręgowego i zmiany zwyrodnieniowew stawach miedzykręgowych kręgozmyk 1 stopniaprawdo podobnie również na podłożu obustronej spondylolizy oraz zeżenie otworu miedzykręgowych z przyleganiem do korzeni L5 w ich obrębie krążka mk i osteofitów na krawedziach wyrostów stawowych z uciskiem na korzen L5 po stronie lewej lumbalizaciz S1

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.