Dehydratacja i spłycenie lordozy

Prosze o ocene Blok kostny trzonow C6 C7 z obnizeniem jego wysokosci i sygnalu(dehydratacja) na tym poziomie centralno-prawoboczna wypuklina krazka mk. z impresja na worek opony twardej i splyceniem prawego otworu mk.Splycenie lordozy,drobne osteofity na krawedziach trzonow C5,C6.Stan po zabiegu operacyjnym na poziomie C6-C7 ,bez cech stenozy na tym poziomie.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuję na etiologię zwyrodnieniową kręgosłupa lub/i zmiany przeciążeniowe. Proponuje skonsultować wynik z neurochirurgiem.