Delikatne bóle brzucha w 6. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 6 tygodniu ciąży lekarz ocenil to mierząc zarodek najprawdopodobniej. Moje pytanie dotyczy właśnie tygodnia ciąży ponieważ we wszystkich kalendarzach ciążowych wg daty ost miesiączki wychodzi ze 8tydz. Zarodek ma 6.9mm. Jak obliczyć i co jest najbardziej prawdopodobne? Drugie pytanie czy delikatne bole w dole brzucha to normalny objaw na tym etapie? Serdecznie dziękuję

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

A czy występowały u Pani regularne miesiączki? Jeżeli nie to należy kierować się tym co powiedział lekarz na pierwszym badaniu. Początek ciąży może różnie wyglądać. Ale jeżeli utrzymują się tego rodzaju bóle konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.