Delikatne bóle w okolicach dolnych i górnych pleców

Od kilku dni czuje się słabo, pocę się i mam delikatne bóle w okolicach dolnych i górnych pleców ( na wysokości nerek ) oraz dolnego brzucha, naprzemiennie. Co to może być i co powinnam zrobić zeby poczuć się lepiej. Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.