Delikatne krwawienie 4 dni przed miesiączką. Czy mam się czego obawiać?

Zawsze miałam regularne miesiączki, badam się co najmniej raz na pół roku i było w porządku. Miałam nadżerkę, ale właśnie się dowiedziałam, że jej nie mam. Ostatnio miałam dość stresowy okres w życiu i 4 dni przed prawidłowym wystąpieniem miesiączki miałam 2-dniowe plamienie w kolorze krwi. Lekarz powiedziała, że może to być zaburzenie, przez które mogę nie zajść w ciążę. Badanie wyszło bardzo dobrze, teraz czekam na USG.
Czy mam się czego obawiać?

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
przyczyną krwawienia przed miesiączką mógł być stres. Jeżeli taka sytuacja pojawiła się jednorazowo, nie ma powodów do niepokoju.
Jednak przyczyną mogą być zaburzenia miesiączkowania. W chwili obecnej proponuję poczekać do badania USG oraz udać się na kolejną wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam