Delikatne krwawienie po badaniu ginekologicznym w 38. tygodniu ciąży

Hey jeetem prawie w 38tygodniu ciazy.Ostatnio bylam u ginekologa. przy badaniu ginekologicznym czulam bol i dyskomfort. Nastepnrgo dnia rano podczas podcierania zobaczylam przezroczysty sluz wraz z kilkoma kropkami grudkami ciemnej krwi. Oczywisie pojechalam na ip sprawdzic czy wszystko jest okey i wszystko bylo dobrze. Jak myslicie czy to byl czop czy lekarka mi cos uszkodzila? Pozdrawiam:)

Lek. Tomasz Budlewski

Tak czasem bywa przy badaniu ale nie sądzę żeby coś mogło się uszkodzić.