Delikatne pieczenie i podrażnienie cewki moczowej po wyleczeniu grzybicy pochwy

Witam, wyleczyłam niedawno grzybicę pochwy. W środku nic mnie nie piecze, śluz w normie, kwaśny, ale przy wejściu do pochwy nadal odczuwam dyskomfort. Takie delikatne pieczenie. Połączone z podrażnieniem cewki moczowej i uczuciem jakby chciało mi się sikać mimo że przed chwilą właśnie to zrobiłam. To uczucie pojawia się nie tylko podczas i po współżyciu, ale również jak przykładam papier toaletowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może dołączyła się infekcja dróg moczowych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić odpowiednie dalsze postępowanie.