Delikatne plamienia zamiast krwawienia z odstawienia

Witam, od miesiąca zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne. Pierwszą wziełam 1 dnia cyklu, ustaliłam sobie ze bede brać o 19 i tak bralam kazda przez caly miesiąc. Tylko z drugą spóźniłam się ok 5h. Współżyłam pierwszy raz po 7 tabletkach a później jeszcze 3 razy w drugim tygodniu. Właśnie mija 3 dzień od odstawienia a ja dalej mam tylko lekkie plamienia jakie miałam już też wcześniej podczas brania tabletek. Czy to normalne? Czy mogę być w ciąży? Czemu krwawienie z odstawienia nie przychodzi?

Witam,
krwawienie z odstawienia może nie pojawić się wcale.
Nie ma powodów do niepokoju, dla pewności może Pani wykonać test ciążowy, ale raczej nie ma możliwości ciąży.