Delikatne pobolewania w lewym boku pod żebrami

Dzień dobry. Chciałabym opisać swój problem. Otóż od dłuższego czasu..tak gdzieś od września 2015 r. Mam delikatne pobolewania w lewym boku pod zebrami. Ból nie jest jakiś silny żebym chodziła po ścianach.Dodatkowo w lewej części brzucha czuję takie bulgotanie. To klocie promieniuje na lewą dolną cześć pleców i pod lewa łopatke. W dodatku mam wrażenie jakby lewa cześć brzucha była delikatnie wieksza.. Nie gorączkuje nie ma spadku wagi. Co to może być?

Trzeba zrobić USG jamy brzusznej, sprawdzić nawyki żywieniowe, sposób i częstotliwość wypróżniania. Ocenić poziom stresu i nawyki dotyczące sposobu siedzenia, leżenia, pozycji w czasie nauki - obciążenia kręgosłupa i jego ochrony - uprawianie sportu.