Delikatne zabarwienie śluzu po odstawieniu tabletek

witam, odstawiłam tabletki prawie 3 miesiące temu. około 23 tamtego i tego miesiąca pojawiło się delikatne zabarwienie śluzu trwające ok 3-4 godzin. (przypominające początkowy dzień miesiączki). proszę o podpowiedź czy mam to traktować jako odbytą "ala" miesiączkę? byłam na wizycie u dr ginekologa 2 miesiące temu, była cytologia- wszystko ok. wykonałam test ciążowy ok 4 dni temu- negatywny. Przed rozpoczęcie brania tabletek zdażały mi się nieregularne cykle. proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest ponowna wizyta u specjalisty ginekologa.