Delikatne zagęszczenia okołooskrzelowe w prawym kącie przeponowo-sercowym

Mężczyzna, 31 lat. Bardzo proszę o interpretację wyniku rtg klatki piersiowej: przepona i kąty wolne. Delikatne zagęszczenia okołooskrzelowe w prawym kącie przeponowo-sercowym. Wnęki nieposzerzone. Sylwetka sercowo-naczyniowa w normie. Czy wynik jest prawidłowy ? Dodam, że od kilku miesięcy zmagam się z uporczywym kaszlem, któremu towarzyszy odkrztuszanie wydzieliny. Podejrzewam, że może mieć to związek z faktem iż ograniczyłem palenie papierosów (palę już około 13 lat). Proszę o komentarz

Opis może sugerować zapalenie oskrzeli lub zmiany pozapalne - proszę udać się do lekarza w celu osłuchania, wywiadu i ustalenia odpowiedniego leczenia.