Delikatny swąd odbytu i dwie afty w ustach

Od miesiąca mam biegunkę, tzn luźny stolec, raczej raz dziennie i nie codziennie. po kolejnych dwoch tygodniach pojawily sie plamy czerwone na żołędziu oraz przez 3dni miałem czerwoną podłużna plamkę na szyi . po miesiącu czuje delikatny swąd odbytu oraz dwie afty w ustach. pojawiły się problemy ze spaniem. Zrobiłem 2 razy test na hiv, i wyszedł ujemny. Poproszę o opinie na jakie choroby musze zrobić kolejne testy oraz o kontakt do dobrego lekarza w Poznaniu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po dokładnym zebraniu wywiadu i osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne. Pozdrawiam