Demencja i zaburzenia zachowania

Witam mam pytanie moja mama od roku chyba ma demencja zauważyłam bo nie brała leków i po jej zachowaniu myli dni tygodnia dużo śpi nieraz nie chce jeść mało pije a zachowanie dużo mi mówi bo kiedyś nie była taka jakieś filmy sobie wkręcić to czeka na kogoś wieczorem to talerze na obiad stawia i czeka na gości czy może pójść z mamą do psychologa

Dzień Dobry Pani,

Na podstawie wymienionych objawów u Pani Mamy, sugerowałabym konsultację neurologiczną.
Zachęcam również do konsultacji u psychologa klinicznego.

Skierowanie otrzyma Pani od lekarza pierwszego kontaktu (w ramach NFZ).

Dużo Dobrego dla Pani i Mamy

Witam, proszę skonsultować się lekarzem Pani mamy. Napisała Pani, że mama jest w podeszłym wieku, nieregularnie przyjmuje leki, być może w związku z kłopotami z pamięcią, zauważyła Pani zmiany w zachowaniu. W takiej sytuacji będzie potrzebna konsultacja z lekarzem, neurologiem. Pozdrawiam