Depilacja laserowa u 21-latki

Witam, mam problem z wyborem lasera (wasik), który jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy? Light Sheer duet czy vectus? Pragnę dodać, iż włoski sa mocniejsze, ciemne, ale w niektórych miejscach sa jaśniejsze, ale nie białe, moze lekko szarawe.

Oba lasery działają na podobnej zasadzie. Laser Vectus ma system Skintel zaaprobowany przez FDA, co sprawia,że uważa się go za bezpieczniejszy. W gabinecie zawsze powinna być możliwość konsultacji z lekarzem przed zabiegiem, co Pani polecam.Pozdrawiam