Depilacja miejsc intymnych po porodzie

Witam, jestem 4 tygodnie po porodzie i moje pytanie jest takie. Czy powinnam dokonać depilacji miejsc intymnych przed wizytą u ginekologa, czy lepiej poczekać i zrobić to po kontroli?Dodam że bylo u mnie nacięcie krocza

Depilację laserową może Pani wykonać po ustąpieniu przebarwień ciażowych.

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności powinna być wizyta kontrolna u ginekologa a w następnej kolejności można pomyśleć o zabiegach laserowych, ale nie wcześniej niż po zakończeniu połogu i zagojeniu się nacięcia.

Pozdrawiam