Depilacja okolic intymnych i problem wrażliwości prącia - proszę o pomoc

Witam. Mam kilka pytań, ogólnie chodzi o partnerkę. Mam 18 lat, ona ma 16 i zastanawia mnie, czy przy stosunku przeszkadzałoby jej moje owłosienie. Ostatnio przy całowaniu się wsunąłem jej lekko rękę między nogi i nie czułem tam żadnego owłosienia. Ona ma 16 lat i wygląda na więcej niż ma. Gdy pomyślę, że jak nie zgolę włosów to będzie zła albo będzie się brzydziła... a jeśli zgolę to pomyśli, że jestem jakimś frajerem. Poza tym mój penis jest lekko siny, gruby i bardzo wrażliwy na dotyk. Czy dobrze by było przed stosunkiem połknąć tabletkę np. Penigra, Vitasteron? chodzi o to, że będzie dłuższa przyjemność dla niej, lecz nie wiem czy dla mnie... Może po tabletkach nie będzie bardziej wrażliwy... Proszę o jak najszybszą pomoc... Pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Kwestia depilacji okolic intymnych jest problemem estetycznym. W przypadku kobiet jest to dzisiaj niemal norma i brak takowej depilacji uważany jest za zaniedbanie higieniczne pomimo tego, że to właśnie owłosienie łonowe ułatwia ochronę przed przeniesieniem patogenów z innych okolic ciała.
W Pana przypadku depilacja wydaje się niekonieczna, gdyż większość kobiet nie wymaga depilacji partnera. Jednakże proponuję porozmawiać na ten temat z partnerką, wówczas wątpliwości zostaną rozwiane.

Problem wrażliwości prącia nie jest odosobnionym przypadkiem. Wydaje się, że opisane preparaty co prawda zwiększają możliwości seksualne, ale raczej nie wydłużą czasu stosunku.
Aby wydłużyć czas stosunku możliwe jest zastosowanie kilku sposobów. Jedną z pewnych metod w tym zakresie jest zastosowanie prezerwatyw ze środkiem znieczulającym wydłużających czas stosunku. Istnieją także preparaty w sprayu o takim samym działaniu.

Redakcja abcZdrowie.pl