Depilacja przy nadmiernym owłosieniu

Mam problem z nadmiernym owłosieniem na brzuchu, od pępka w dół mam ciemne, długie włosy, od pępka w górę również staja sie coraz dłuższe i ciemniejsze ogólnie na całym brzuchu mam włosy z tym,ze są one jeszcze w miarę mało widoczne ale boję się,że z czasem zaczną ciemnieć i będą bardziej widoczne. Jak mogę pozbyć się tego problemu, czy depilacja powinna z czasem zmniejszyć ten problem, jeśli to problem z hormonami to czy leczenie powinno zahamować przyrost włosów?

Witam warto udać się na konsultację do endokrynologa, jesli będzie potrzeba, zleci on odpowiednie badania.

Depilację można wykonać laserem, potrzebna est seria zabiegów.

Witam
Powinna Pani zacząć od konsultacji z endokrynologiem i sprawdzeniu hormonów. Po wyregulowaniu hormonów owłosienie samo ulega zmniejszeniu.Depilacja leserowa powinna być skuteczna. Najlepsze lasery do depilacji to lasery diodowe, np. Light Sheer lub aleksandrytowe.