Depresja a wahania nastrojów

Witam. Otóż mam problem. Zastanawiam się czy nie dopadła mnie depresja. Od dluzszego czasu chodze przygnebiona, cały czas jestem senna, trudno mi rano wstać z z łóżka, mam dziwne myśli czasami nawet o "śmierci". Zdarzają się dni ze po prostu mam ochotę płakać przez nadchodzące negatywne myśli. Cały czas mam zdanie ze do niczego się nie nadaje i jestem beznadziejna przez co nie potrafię znaleźć dobrej pracy. Z drugiej strony SA dni gdy jestem szczęśliwa. W końcu jestem w udanym związku.

Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska

Dzień dobry

proszę skorzystać z porady psychiatrycznej lub psychologicznej, w bezpośredniej rozmowie łatwiej będzie ustalić przyczynę Pani złego samopoczucia.

Pozdrawiam

Witam Panią,
opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na depresję. Proszę się skontaktować z psychologiem lub lekarzem psychiatrą, potrzebna jest diagnoza. Pozdrawiam serdecznie.