Depresja afektywna dwubiegunowa a seks

Witam,mój partner("na oko" 100% mężczyzna)po kilu miesiącach obcowania wyjaśnił,że cierpi na depresję afektywną-dwubiegunową.leczy się psychiatrycznie,ma za sobą 2 nieudane małżeństwa,zakończone rozwodami.mimo przyjmowanych leków psycho jest aktywny seksualnie,ale....zaczynam myśleć czy to nie perwersja? "wszystkie chwyty dozwolone". wszystkiego trzeba doświadczyć.nie popieram seksu analnego czy oralnego.partner zapewnia,że poprzednie (żony) to akceptowały.Co robić? Zaniepokojona.

Witam!

Osoby cierpiące na chorobę afektywną dwubiegunową mogą w okresach podwyższonego nastroju (mania, hipomania) mieć większą skłonność do podejmowania nowych, a czasem ryzykownych zachowań seksualnych. Postępują wtedy bardziej impulsywnie, niekoniecznie myśląc o konsekwencjach swoich czynów. Nie musi się Pani zgadzać na wszystko, co proponuje w łóżku partner. Pani ma takie samo prawo głosu w tych sprawach. Proszę również poczytać na temat tego zaburzenia. Wtedy łatwiej będzie Pani zrozumieć zachowania partnera.

Pozdrawiam

to na co Pani ma ochote +obrona wlasnych granic.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza