Depresja dziewczyny i kłótnie w związku

Przez kłótnie spadło u dziewczyny do mnie uczucie do "mieszanego", i tak mi się wydaje że takie oparcie z mojej strony ona go już nie odczuwa,zatem więc jak to naprawić,spróbować być w stosunku do niej taki jaki byłem ,ostatnio dużo się kłóciliśmy a ona jest w stanie depresji,chce odbudować u niej w sercu taką pozycje jak była,już raz miała depresje,i też nie chciała mieć chłopaka a wróciła do mnie,jak to najrozsądniej naprawić?

Coś co się "burzyło" jakiś czas, potrzebuje podobnego czasu, by się na nowo zbudować. Odbudowanie poczucia bezpieczeństwa, zaufania, bliskości, zaangażowania i intymności to niełatwa sprawa, szczególnie, że nie zaczynają Państwo "od zera" tylko z balastem jakichś trudnych wydarzeń. Warto zatem dać sobie czas, dużo rozmawiać, pytać, starać się znajdować wspólne wartości, poszukiwać zachowań, które wzmacniają więź, zbliżają. Ważne, żeby podobne działania były obustronne, by byli Państwo w tym razem.

Witam,
chyba najlepiej byłoby po prostu być takim jakim Pan był, być może na odbudowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa u dziewczyny potrzeba będzie nieco czasu. W depresji może Pan po prostu wspierać dziewczynę. Myślę, że także dobrą opcją dla Państwa byłaby wizyta u terapeuty par. Pozdrawiam.